همایش خیابان شیراز

برگزاری همایش معرفی شرکت و محصولات اپرا ایتالیا در خیابان شیراز تهران

 

 

برگزاری همایش معرفی شرکت و محصولات اپرا ایتالیا در خیابان شیراز تهران

این همایش با قرائت آیاتی چند از کلام ا.. مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران  با حضور کسبه و برخی مدیران برندهای کاشی و سرامیک در محل شرکت واقع در خیابان شیرازجنوبی برگزار گردید.

 

 

 

 

مدیر عامل محترم مجموعه جناب آقای دکتر دین محمدی که سابقه درخشانی در عرصه تولید کاشی و سرامیک در ایران ، و ارتباطات سازنده در این صنعت با شرکت های مطرح جهانی بخصوص کشورایتالیا دارند، ضمن معرفی شرکت ستاره آرتام درخشان به عنوان نماینده انحصاری توزیع و فروش محصولات اپرا در ایران و خاورمیانه و در پی آن به بیان بیوگرافی  اپرا و سابقه تولید این شرکت پرداختند . همچنین پس از معرفی دامنه محصولات اپرا  اهداف خود از همکاری با این شرکت و آینده اپرا در ایران را برای مدعوین محترم توضیح دادند که اهم این اهداف عبارتند از:

 

 

 

 

1-     تولید جنس با کیفیت روز اروپا و طبق استاندارد بین المللی در ایران با همکاری شرکت معتبر ایتالیایی در آینده نزدیک ، بطوریکه عملیات ساخت کارخانه اپرا ایران در شهرک صنعتی سالاریه تهران به اتمام رسیده و به دنبال خرید تکنولوژی و دستگاه های لازم جهت شروع تولید در ایران هستیم.

2-     پرکردن خلا موجود درنصب پرسلان ها و نصب مهندسی کاشی و سرامیک

3-     تنوع محصولات و برآوردن نیاز مشتری

 

 

 

 

همچنین در این جلسه محدوده فعالیت ها و انواع محصولات اپرا با کاربردهای مختلف به مدعوین محترم معرفی گردید و امید است با توجه به نیاز مشتری بتوانیم خدمتی ارزنده به بازار  ساختمان ایران داشته باشیم.

در نهایت این همایش با پذیرایی از مدعوین و  ارائه سمپل پودرهای بندکشی و سایر هدایای تبلیغاتی پایان پذیرفت.


Opera